НАДЗВИЧАЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДО 30 ЖОВТНЯ

Передплатіть електронне видання «БУХГАЛТЕР&ЗАКОН» та отримайте подарунки! Зручна та функціональна кавомашина еспресо допоможе заощадити час, а відеокурс «ПДВ: облік без штрафів» – заощадити кошти.

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

3 місяці

990 грн

січень – грудень 2020

1980 грн

330 грн/міс.

1980 грн за півріччя

3960 грн за рік

грн
Подарунки
Подарунок

Замовити Замовити Замовити

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
+кавомашина

3 місяці

9490 грн

січень – грудень 2020

10480 грн

грн/міс.

10480 грн за півріччя

12460 грн за рік

Замовити Замовити Замовити

Переваги

Аналітичні статті та щоденні новиниМоніторинг законодавства 24 години на добу. Ви першими дізнаєтесь про зміни в законодавстві та нормативних документах.
Коментарі найкращих експертів УкраїниСеред авторів кращі аналітики країни – експерти редакції газети «Інтерактивна бухгалтерія», а також понад 100 відомих в Україні бухгалтерів, аудиторів, юристів, економістів й оглядачів.
Нормативні документиНайбільш повна база нормативно-правових актів України з набором функціоналу для аналітики (прямі посилання, зворотні зв’язки, порівняння редакцій та інші). Щодня оновлюється більше 600 документів.
Тематичні проектиРозділ, який дозволить вам одним кліком миші вивести список усіх наявних у нашій базі аналітичних матеріалів, присвячених обраній вами темі з рубрикатора.
Вебінари для практикуючих бухгалтерівБаза відео із відомими українськими лекторами на гострі, актуальні теми бухгалтерського обліку та оподаткування.

Вас може зацікавити