coffe

Про видання

«Інтербух» – це медіасервіс, який щодня надає 100% необхідної, корисної та завжди актуальної інформації для бухгалтерів, аудиторів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів та студентів облікових і фінансових дисциплін.

«Інтербух» – це більше, ніж просто новини.

Передплатники отримують доступ до аналітики, нормативно-правової інформації та можуть звернутися за підтримкою до професіоналів.

Ціни

ТАРИФ
«СТАНДАРТ»

січень – грудень 2020

1440 грн

240 грн/міс.

1440 грн за півріччя

2880 грн за рік

грн
Подарунки
  • Відеозапис Великого бухгалтерського семінару
  • Смартфон Meizu M5C
Подарунок
  • Відеозапис Великого бухгалтерського семінару
  • Смартфон Meizu M5C

Замовити Замовити Замовити

Переваги

Аналітичні статті та щоденні новиниМоніторинг законодавства 24 години на добу. Ви першими дізнаєтесь про зміни в законодавстві та нормативних документах.
Коментарі найкращих експертів УкраїниСеред авторів кращі аналітики країни – експерти редакції газети «Інтерактивна бухгалтерія», а також понад 100 відомих в Україні бухгалтерів, аудиторів, юристів, економістів й оглядачів.
Нормативні документиНайбільш повна база нормативно-правових актів України з набором функціоналу для аналітики (прямі посилання, зворотні зв’язки, порівняння редакцій та інші). Щодня оновлюється більше 600 документів.
Тематичні проектиРозділ, який дозволить вам одним кліком миші вивести список усіх наявних у нашій базі аналітичних матеріалів, присвячених обраній вами темі з рубрикатора.
Вебінари для практикуючих бухгалтерівБаза відео із відомими українськими лекторами на гострі, актуальні теми бухгалтерського обліку та оподаткування.
Зручності для роботи бухгалтераУсі необхідні документи і сервіси для роботи бухгалтера. Особистий асистент. Зручний пошук інформації. Сервіс підготовки та подання звітності REPORT.

Вас може зацікавити