НАДЗВИЧАЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДО 30 ЖОВТНЯ

Передплатіть електронне видання «Вісник МСФЗ» та отримайте подарунки! Зручна та функціональна кавомашина еспресо допоможе заощадити час, а відеокурс «ПДВ: облік без штрафів» – заощадити кошти.

вісник мсфз

3 місяці

1380 грн

січень – грудень 2020

2760 грн

460 грн/міс.

2760 грн за півріччя

5520 грн за рік

грн
Подарунки
Подарунок

Замовити Замовити Замовити

Вісник МСФЗ
+кавомашина

3 місяці

9880 грн

січень – грудень 2020

11260 грн

грн/міс.

11260 грн за півріччя

14020 грн за рік

Замовити Замовити Замовити

Переваги

Аналітичні статті та щоденні новиниМоніторинг законодавства 24 години на добу. Ви першими дізнаєтесь про зміни в законодавстві та нормативних документах.
Коментарі найкращих експертів УкраїниСеред авторів кращі аналітики країни – експерти редакції газети «Інтерактивна бухгалтерія», а також понад 100 відомих в Україні бухгалтерів, аудиторів, юристів, економістів й оглядачів.
Нормативні документиНайбільш повна база нормативно-правових актів України з набором функціоналу для аналітики (прямі посилання, зворотні зв’язки, порівняння редакцій та інші). Щодня оновлюється більше 600 документів.
Тематичні проектиРозділ, який дозволить вам одним кліком миші вивести список усіх наявних у нашій базі аналітичних матеріалів, присвячених обраній вами темі з рубрикатора.
Вебінари для практикуючих бухгалтерівБаза відео із відомими українськими лекторами на гострі, актуальні теми бухгалтерського обліку та оподаткування.

Вас може зацікавити