НАДЗВИЧАЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДО 30 ЖОВТНЯ

Передплатіть журнал «Практика МСФЗ» та отримайте подарунки! Зручна та функціональна кавомашина еспресо допоможе заощадити час, а відеокурс «ПДВ: облік без штрафів» – заощадити кошти.

ПРАКТИКА МСФЗ

3 місяці

2055 грн

січень – грудень 2020

4110 грн

685 грн/міс.

4110 грн за півріччя

8220 грн за рік

грн
Подарунки
Подарунок

Замовити Замовити Замовити

ПРАКТИКА МСФЗ
+кавомашина

3 місяці

3475 грн

січень – грудень 2020

5530 грн

922 грн/міс.

5530 грн за півріччя

9640 грн за рік

грн

Замовити Замовити Замовити

Переваги

Аналітичні статті та щоденні новиниМоніторинг законодавства 24 години на добу. Ви першими дізнаєтесь про зміни в законодавстві та нормативних документах.
Коментарі найкращих експертів УкраїниСеред авторів кращі аналітики країни – експерти редакції газети «Інтерактивна бухгалтерія», а також понад 100 відомих в Україні бухгалтерів, аудиторів, юристів, економістів й оглядачів.
Нормативні документиНайбільш повна база нормативно-правових актів України з набором функціоналу для аналітики (прямі посилання, зворотні зв’язки, порівняння редакцій та інші). Щодня оновлюється більше 600 документів.
Тематичні проектиРозділ, який дозволить вам одним кліком миші вивести список усіх наявних у нашій базі аналітичних матеріалів, присвячених обраній вами темі з рубрикатора.
Вебінари для практикуючих бухгалтерівБаза відео із відомими українськими лекторами на гострі, актуальні теми бухгалтерського обліку та оподаткування.
Зручності для роботи бухгалтераУсі необхідні документи і сервіси для роботи бухгалтера. Особистий асистент. Зручний пошук інформації. Сервіс підготовки та подання звітності REPORT.

Вас може зацікавити